Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS

Каданс

05:09 Воскресенье 27.11.2022
Главная » 2016 » Апрель » 20 » Google опублікував кращі опери світу у форматі 360°
08:20
Google опублікував кращі опери світу у форматі 360°

Американський IT-гігант Google зробив величезний крок для того, щоб світова музична культура стала доступнішою абсолютно всім людям у різних куточках планети.

На приналежному компанії інтернет-ресурсі Perfoming Arts з'явилися відео безлічі постановок кращих оперних творів у виконанні провідних світових колективів.

Записи опубліковані у формі так званого иммерсивного відео з оглядом в 360°, що дозволяє створити у глядача повний ефект присутності.

Тепер побувати в нью-йоркському Карнегі-холі або римському Ла-Скала, квиток до яких коштує не одну сотню доларів, можна абсолютно безкоштовно, хоча і віртуально.

Крім найвидатніших оперних постановок людства належить Google ресурсі Perfoming Arts можна також насолодитися виступами симфонічних оркестрів і відомих класичних співаків. При цьому, "сидячи" в першому ряду, можна не тільки бачити саме сценічне дійство, але навіть розглядати глядачів навколо.

Наприклад, прямо зараз у відвідувачів Perfoming Arts є можливість насолодитися концертом Філадельфійського оркестру в нью-йоркському Карнегі-холі, побачити оперу Ріхарда Вагнера "Лоенгрін" в Муніципальному театрі бразильського міста Сан-Паулу, а також долучитися до творчості Вільяма Шекспіра, подивившись його п'єсу "Генріха V" у постановці відомого театрального режисера Грегорі Дорана.

Зазначимо, що ресурс Perfoming Arts - далеко не перша подібна ініціатива американської компанії Google. Він створений у рамках всеохоплюючої програми Google Cultural Institute, головна мета якої - зберегти найвеличніші твори світової культурної спадщини для нащадків в легкодоступному цифровому форматі.

 Джерело: УкрМедіа
 

Просмотров: 583 | Добавил: mia | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: