Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS

Каданс

10:07 Понедельник 01.03.2021
Главная » Файлы » фильмы о музыке

Один гігантський стрибок 2: А як же я? / One Giant Leap 2: What About Me?
03.05.2015, 23:54

дивитися онлайн

Жанр: Документальний
Країна: Великобританія

Кіностудія / кінокомпанія: 19 Entertainment
Режисер: Данкен Бріджмен і Джеймі Кетті


Сюжет:
1 Giant Leap - це не просто музичний колектив, а, як кажуть, концептуальний мультимедійний проект. Мультимедійність його полягає в одночасному охопленні аудіо та відеоформату, а концептуальність - в тому, що їх тематикою є не що попало, а важливі загальнолюдські теми. 1 Giant Leap знімають філософське документальне кіно, а музичний альбом служить в якості саундтреку. Зрозуміло, музику можна слухати і окремо, враховуючи, з яким розмахом і душею вона була створена. Це видно вже за назвами треків: у записі взяло участь велика кількість людей з різних країн. І ця "дружба народів" розгортається досить тривало: треки тривають в середньому по 7-8 хвилин.
Данкен Бріджмен і Джеймі Кетті (засновник і учасник Faithless) з Англії вже створили одну таку картину, де відображено, як вони роз'їжджають по етнічним куточкам зі своїм ноутбуком, дружно співають і дають відомим людям висловитися на тему "куди ми все котимося і що ви про це думаєте ".
Цього разу сюжет картини - це серія бесід з впливовими людьми нашої епохи. Зокрема, в «What About Me» відображені судження на вищезгадані теми американського вченого і філософа Ноама Чомскі (Noam Chomsky), сучасного духовного вчителя Екхарта Толле (Eckhart Tolle), індійського лікаря і письменника Діпака Чопра (Deepak Chopra) та ірландського музиканта і громадського діяча Боба Гелдофа (Bob Geldof).
Фільм «What About Me» отримав премію на американському кінофестивалі Red Rock Film Festival.
У музичному форматі висловитися з даної тематики були запрошені вокаліст REM Майкл Стайп, Аланіс Моріссет і вокаліст Faithless Максі Джаз, а також кілька зірок world-music.

Тривалість: 01:58:20

Категория: фильмы о музыке | Добавил: mia
Просмотров: 349 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: