Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS

Каданс

08:28 Четверг 13.08.2020
Главная » Файлы » фильмы о музыке

Володимир Івасюк. Життя моє - обірвана струна..
20.10.2015, 10:19

watch online

Випущено: Україна
Рік виходу: 2007
Режисер: Сергій Сотниченко

Про фільм:
Зйомки проходили в Кіцмані, Вижниці, Чернівцях, Львові, окремі інтерв’ю записані в Києві. Перші кадри для фільму зроблені в Кіцмані 23 жовтня 2006 року. Наступного дня знімальна група поїхала до Вижниці, а третього дня були зйомки в музеї та в місті Чернівці.

У фільмі взяли участь Оксана Івасюк та Віктор Павлюк, Галина Івасюк-Криса та Любомир Криса, брат Анатолій Івасюк, Володимир Вознюк, Мирослав Лазарук, Богдан Стельмах, Юрій Рибчинський, Олександр Злотник, Василь Стріхович, Олена Кузнєцова, Василь Селезінка, Мирослава Єжеленко, Зоя Маслова, Кирило Стеценко, Левко Дутківський, Олександр Зелінський, Наталя Братунь, Роман Кудлик, Марія Соколовська, Любов Козак, Аркадій Казимірський.

У фільмі використано відеоматеріали Державного кіноархіву ім. Г. С. Пшеничного, родинного архіву сім’ї Івасюків, кіностудії «Укртелефільм», Чернівецької та Львівської ОДТРК, використано фрагменти фільмів «Червона рута» та «Відлуння його життя» режисера Романа Олексіва. Фотографії надані Меморіальним музеєм Володимира Івасюка. У фільмі використано музику Василя Попадюка, Мирона Блощичака, Євгена Станковича, Джона Кейджа, ансамблю «Гудацька Тайстра» та звучать пісні Володимира Івасюка.

Переклад: український професійний
Тривалість: 00:57:20

Категория: фильмы о музыке | Добавил: mia
Просмотров: 315 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: