Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS

Каданс

19:20 Воскресенье 23.06.2024
Главная » Статьи » Документальный

Як ми будували Британію / How We Built Britain

смотреть онлайн 

Жанр: документальний
Країна: Британія

Кінокомпанія / телеканал: British Broadcasting Corporation (BBC)
Автор і ведучий: Дейвід Дімблбі.

Сюжет:
«Як ми будували Британію» – це шестисерійний документальний телесеріал; «BBC» випустила його 2007 року, а 2008 повторила показ. Автором і ведучим серіалу є тележурналіст Дейвід Дімблбі. У цьому серіалі Дімблбі відвідує деякі історичні будівлі Британії, досліджуючи, як вони вплинули на архітектурну й суспільну історію Британії. Цей серіал став продовженням серіалу Дімблбі «Картина Британії», випущеного «BBC-1» 2005 року, де оспівувалися живопис, поезія, музика й краєвиди Британії та Ірландії.»

Тривалість: ~60 хв. серія (цілком серій: 6)
Перелік серій
Схід. Зоря нового дня / The East: A New Dawn — Епізод 1
Сюжет:
Дімблбі починає свою розповідь про історичні будівлі Британії з собору в Ілі, далі переміщається до Гединґемського замку, Норвіча й Лавенема. Він відвідує Волсинґем і «Роззуту Каплицю, а закінчує в каплиці Кінґс Коледжу Кембриджського Університету.

Серце Англії. Життя на широку ногу / The Heart of England: Living It Up — Епізод 2
Сюжет:
У цьому епізоді Дімблбі досліджує, як Англію змінило єлизаветинське відродження, і розповідає про такі показні оселі, як Берлі Гаус, Гарвінґтон Гол, Трикутний Будиночок і Часлтон Гаус, одну з найбільш довершених будівель Британії часів Якова І.

Шотландія. Буяння амбіцій / Scotland: Towering Ambitions — Епізод 3
Сюжет:
У цьому епізоді Дімблбі їде на північ і розказує нам, як у Шотландії розвинувся свій виразний архітектурний стиль. Він відвідує замки Стерлінґ і Данробін, селище Ґеаранан на острові Люїс і шедевр Чарльза Рені Макінтоша, Школу Мистецтв у Ґлазґо. Наприкінці ми побачимо нову будівлю Парламенту Шотландії в Единбурзі.

Захід. Більше стилю / The West: Putting On The Style — Епізод 4
Сюжет:
У четвертому епізоді Дімблбі демонструє нам лінійну забудову Бата й Бристоля, водить нас по Бліндгаймському палацу і Ставергедському парку. Ми побачимо, де починалась промислова революція, подивимося на канали й шлюзи Західного краю, олов’яні шахти Корнуолу, а тоді подамося через Уельс до витвору Томаса Телфорда, Менайського мосту, а також дослідимо столицю Ірландії, георгіанський Дублін.

Північ. Повний уперед / The North: Full Steam Ahead — Епізод 5
Сюжет:
Початок правління королеви Вікторії збігся з небаченим будівельним бумом і в цьому епізоді Дімблбі показує нам Манчестер, Лідс, Ньюкасл і танцзалу Блекпульської вежі, демонструючи, як, реагуючи на швидкий ріст міського населення, Британія будувала фабрики, ратуші, колектори, церкви, шпиталі й танцювальні зали.

Південь. Мрії про завтра / The South: Dreams of Tomorrow — Епізод 6
Сюжет:
В останньому епізоді Дімблбі досліджує архітектуру Двадцятого століття і цікавиться домівками в передмістях Лондона, висотними оселями в Лондоні та іншими будівлями на південному сході Англії.

Якість: HDTVRip 720p
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 1280х720
бітрейт: ~ 4000 кб/с

Аудіо # 1:
мова: українська
озвучення: професійне багатоголосе | Студія «Гуртом»
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с

Аудіо # 2:
мова: англійська
переклад: оригінал
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 384 кб/с

Категория: Документальный | Добавил: mia (06.03.2016)
Просмотров: 967 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: