Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS

Каданс

07:47 Пятница 21.06.2024
Главная » 2016 » Февраль » 10 » Мішель Легран розповів , як одружився з княжною у 83 роки
11:30
Мішель Легран розповів , як одружився з княжною у 83 роки

Легран_3

 

 

 

 

 

Маестро своїм приміром свідчить про те, що кохання з віком не зникає

-Мсьє Легран, у вашому доробку - 10 номінацій на "Оскар" і три переможні статуетки за найкращу музику до кіно! Вже за місяць у Голлівуді знову нагороджуватимуть переможців! Ви за когось вболіваєте?

-У моєму віці мене вже не дуже цікавлять номінації та декорації. Але нехай таланить усім номінантам!

-Нещодавно ви втретє одружилися з французькою акторкою російського походження Машею Меріль! Як воно знову почуватися молодятами?

 

Легран_4
 

 

-Ми познайомилися у далекому шістдесят четвертому році на кінофестивалі у Ріо-де-Жанейро! До складу французької делегації тоді входили акторки Катрін Деньов і Маша Меріль! Ми подивилися одне на одного і закохалися. Але ми не були вільними – я щойно одружився, вона була заручена. Ми вирішили припинити наші стосунки і зрештою забути одне одного... І ось два роки тому я отримав листівку, де було написано, що Маша Меріль грає у новій виставі у Парижі. Я пішов на прем'єру, і побачив там свою любов, яку не бачив 50 років!

-Просто неймовірна історія кохання!

-Ми чекали на своє щастя півстоліття! І зараз переживаємо другу молодість.

-Ваша дружина має російське дворянське походження. Ми вивчали її коріння, і виявилося, що у її предків була нерухомість в Україні. Маша не хотіла приїхати з вами до України, відшукати ці місця?

-Маша – справжня княжна. Вона має великий родинний маєток тут в Україні. Але ми прекрасно розуміємо, що цю власність їй ніколи не повернуть. Вона не хоче приїжджати, щоб плакати, дивлячись на те, що більшовики відібрали в її пращурів!

 

Легран_5
 

 

-Ви не раз часто виступаєте в Україні! Цього разу запросили до співпраці Джамалу. Чим вона вас причарувала?

-Кожне місто має свій стиль. Мені подобається стиль українських міст! Тож, я щасливий повертатися сюди знов і знов! Джамала талановита співачка, у неї гарний голос! Отак все просто! Люблю імпровізацію.

 

 

 

Просмотров: 861 | Добавил: mia | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: